Od czego zacząć odchudzanie?

Zastanawiasz się nad tym czy nie czas najwyższy pomyśleć o zrzuceniu zbędnych kilogramów, w końcu niedługo nadchodzi lato, więc odkryjesz nieco bardziej swoje ciało. Nie ma co się zastanawiać nadeszła wiosna a to idealna pora na rozpoczęcie odchudzania. Dlaczego? Dostępnych jest coraz więcej warzyw sezonowych więc masz więcej możliwości na przygotowywanie zdrowych i urozmaiconych dań. Coraz cieplejsze i dłuższe dni zachęcaj by więcej czasu spędzić na świeżym powietrzu, spacer, jogging, jazda na rowerze, rolki.

 

Proces odchudzania nie jest sprawą łatwą, szczególnie gdy trzeba zerwać z dotychczasowymi nawykami życzeniowymi i przestawić się na zdrowe. Żeby łatwiej było pokonać tą drogę trzeba zacząć od małych kroczków, czyli ograniczyć na początek słodycze i niezdrowe przekąski. Gdy uda się zaspokoić apetyty na słodycze kostką gorzkiej czekolady dziennie to już jest mały sukces, następnie spróbujmy zastąpić ją jednym ciasteczkiem owsianym. Kolejny krok niech to będzie jedno owsiane ciasteczko w tygodniu, gdy przebrniemy przez 3 tygodnie, nasz organizm zacznie się przestawiać i nie będzie domagał się już tak słodyczy. Wyeliminować też trzeba wszelkie słodzone napoje, zastąpić wodą niegazowaną.

 

Dotychczas niewiele się ruszałaś, nie masz czasu, wszędzie jeździsz autem. Czas coś z tym zrobić!Zacznij od dziś, rusz się z kanapy, wyjdź z domu. Jeżeli czujesz, że nie masz w sobie dość motywacji zapisz się na zajęcia w grupie, fitness, basen, taniec. Wybierz takie zajęcia które będą sprawiać Ci radość, byś chętnie na nie chodziła. Szybko poczujesz, że masz więcej energii oraz poczujesz satysfakcję z podjętej decyzji by zacząć działać.

 

Mam nadzieje że Cię zmotywowałam, że nie znajdziesz kolejnej wymówki by odłożyć odchudzanie na potem, później, kiedy indziej. Nie, teraz jest najlepszy czas ! Działaj!

 

 

Jeżeli kompletnie nie masz pojęcia co jeść, by nie odczuwać głodu i by nie dopadł Cię efekt jo-jo, zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Ułożę dla Ciebie indywidualną dobrze zbilansowaną dietę, dobraną specjalnie do Twoich potrzeb, uwzględnię produkty które lubisz. Bo dieta może być smaczna. Pamiętaj, nie musisz się głodzić by osiągać sukces.

 

 

 

Wiosna to idealna pora na rozpoczęcie odchudzania.
20 maja 2019

tadieta.pl

dieta online logo

dieta online

dieta online facebook
dieta online stopka

784 502 474

dieta online telefon

 dietetyk mgr Dorota Kozak

dieta online mail

kontakt@tadieta.pl

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

dieta online facebook